Kontakt

Praktyka Prywatna Maciej Gołąb mieści się w Kościanie ­Rynek 19 ­wejście obok lub przez "Aptekę Centralną" (obok "Apteki pod Orłem"). Oznakowanie mojej praktyki znajduje się w witrynie apteki. Sam gabinet mieści się na drugim piętrze ­ pokój numer 210 (można skorzystać z windy lub schodów) ­ tablica kierunkowa do gabinetu mieści się obok windy.

Przyjmuję w każdy poniedziałek od godziny 16:00 ­ tak długo jak są umówieni pacjenci (maksymalnie do 21:00), czwartek od godziny 18:00 (maksymalnie do 21:00).

Rejestracja osobista (w godzinach pracy gabinetu) lub telefoniczna: 783548877 (wyłącznie w poniedziałki 7:00 - 9:00 lub czwartki w godzinach 9:00 - 11:00); można rejestrować się też drogą elektroniczną: balogwitek@tlen.pl lub przez portal www.znanylekarz.pl telefon 655214177

Filia Praktyki Prywatnej Maciej Gołąb   mieści się w Centrum Medycznym Hubert Wschowa ul. Cicha 7 http://cmhubert.pl; rejestracja: 655408180, 655214177 lub przez portal www.znanylekarz.pl

Nie prowadzę leczenia/terapii przez telefon lub w formie wymiany elektronicznej. Proszę aby osoby chcące podjąć leczenie lub skorzystać z porady umawiały się na wizytę bez pośredników. Dla mnie zawsze ważne jest: kto, kiedy i dlaczego poszukuje dla siebie pomocy.

Miejsca warte zajrzenia

  

   Psychiatria.pl

   http://www.psychiatria.pl/

   Dialog Motywujący

   http://www.dialogmotywujacy.com.pl/

   Instytut Psychologii Zdrowia

   http://www.psychologia.edu.pl/

   Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu

   http://otwartydialog.pl/

   Forum poświęcone CHAD

   http://www.bipolardisorder.fora.pl/

   Mikołaj Król – psychoterapia

   http://mikolajkrol.pl/

   „Nowy Dworek”

   http://www.nowydworek.com/

   Nazywają mnie Meszuge, jestem alkoholikiem …

   http://meszuge.blogspot.com/

   Psychologia.net.pl

   http://www.psychologia.net.pl/

   Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej

   http://www.pttm.org.pl/

   Wspólnota AA

   http://www.aa.org.pl/